Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Ing. Aneta Nývltová
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 774 499 723   E-mail: nyvltovaaneta@seznam.cz

O mně:

•Fashion styling: Zjištění přání a požadavků klienta (důvod schůzky, identifikace stylu klienta). Vytvoření osobního fashion manuálu podle typu osobnosti a typu postavy. Inspirace jak správně vybírat a kombinovat oblečení a doplňky. Reorganizace a oživení stávajícího šatníku. Účast a konzultace při nákupu, nebo výběru oděvů. Dlouhodobé konzultace a poradenství v případě potřeby klienta (osobní setkání, telefonické, email atd..). •Zakázkové krejčovství: Návrh, styling oděvu podle osobnosti, typu postavy a příležitosti. Pomoc s výběrem vhodného materiálů - materiál nakupuji dle přání zákazníka, popřípadě. Doporučím vhodný materiál, nebo po domluvě kupuji materiál se zákazníkem. Vytvoření oděvního střihu na vaší postavu. Zhotovení oděvu (1-2 zk). •Zaměstnání: Červenec 2015 - současnost - Oděvní technolog pro zahraniční výrobu - Alpine Pro, a.s. Červenec 2015 - listopad 2016 - Made to Measure specialist at GALARD, Gentlemen's Tailoring Leden 2014 - červen 2015 - Made to Measure specialist at Blažek Praha, a.s.

Vystudovaná škola: 2011-2014 Technická univerzita v Liberci, Fakulta textilní, zaměření Design oděvního výrobku. 2008-2011 Technická univerzita v Liberci, Fakulta textilní, zaměření Textilní,oděvní návrhářství a technologie
Oblíbený styl: Volnočasový, Společenský, Business, Sportovní

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 300 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 300 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Kamila Bílá 31.10.2016

.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace