Spolupráce

1) Spolupráce s dodavateli

Chcete co nejlépe oslovit svou cílovou skupinu? Máte zájem o spolupráci k rozšíření své klientely? Pokud máte možnost nabídnou našim módním odborníkům zajímavé nabídky určené speciálně pro ně, kontaktujte nás.

 

Již nyní mají zaregistrovaní módní odborníci možnost nakoupit kosmetické produkty za výhodnější ceny v rámci spolupráce s dodavateli na českém trhu. Přidejte se mezi ně!

 

 

2) PR články

Snažíme se našim čtenářům přinášet nejen aktuální informace z oblasti módy, krásy, zdraví a životního styl, ale také je inspirovat a motivovat každodenním životem. Pokud máte originální nápady, nabízíte domácí výrobky či byste mohli našim čtenářům doporučit zajímavé služby, nabízíme Vám možnost spolupráce prostřednictvím PR článků umístěných na našem magazínu. Články v magazínu zůstávají natrvalo a jsou rovněž propagovány na naší Facebookové stránce

 

Kompletní informace o publikaci a ceník PR článků naleznete ZDE.

 

 

3) Další spolupráce

Jste jednotlivec či společnost, která by měla zájem o spolupráci v jakémkoliv jiném směru? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

Kontaktní e-mail je info@modnipomoc.cz, popřípadě stačí vyplnit formulář níže.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

Kontaktní formulář

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace